Blogosfera się nim zachwyca! Polecany zestaw do liftingu brwi: Nanobrow Lamination Kit

Twoje brwi są dalekie od ideału? Trudno jest je ułożyć, bo natychmiast tracą nadany im kształt, a makijaż wcale nie poprawia ich wyglądu? Od teraz Twoje brwi mogą zawsze wyglądać doskonale, a wszystko dzięki zestawowi do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit. Jest tak dopracowany i łatwy w użyciu, że lifting brwi możesz wykonać samodzielnie we własnym domu. To koniec zmierzwionych nieeleganckich brwi!

produkty do laminacji brwi w domu

Laminacja brwi w domu?! To łatwe z Nanobrow Lamination Kit

Prawda, że jeszcze do niedawna laminacja brwi była przeznaczona wyłącznie na użytek profesjonalny. Sposób wykonania wymagał nie lada wiedzy i znajomości preparatów oraz tego, jak długo powinien on działać na konkretnych brwiach. Produkty były bardzo silne i chemiczne. Jednak wraz z rozwojem kosmetologii zmieniło się też podejście do wielu domowych zabiegów. Dziś kobiety bez problemu robią sobie w domu paznokcie hybrydowe lub żelowe, stosują kwasy oraz domową mikrodermabrazję. W obliczu takich zabiegów domowa laminacja brwi wydaje się dziecinnie prosta i rzeczywiście tak jest! Trzeba tylko mieć dobry zestaw do laminacji brwi taki jak Nanobrow Lamination Kit.

Zalety domowej laminacji brwi z Nanobrow Lamination Kit

  1. Oszczędzasz pieniądze: zestaw do laminacji brwi Nanobrow wystarcza na 10 użyć, a kosztuje tyle, co jeden zabieg laminacji w salonie.
  2. Oszczędzasz czas: Twoja domowa laminacja brwi tym zestawem trwa zaledwie 20 minut.
  3. Nie musisz pamiętać o umawianiu wizyt u kosmetyczki i dostosowywać się do odległych terminów.
  4. Już po pierwszym zabiegu, przez kilka tygodni w ogóle nie musisz się martwić wyglądem swoich brwi, ponieważ możesz być pewna, że są idealnie ułożone, równo zaczesane i eleganckie.
  5. Poprawia się wygląd Twoich brwi. Zyskują one na grubości i objętości, wyglądają na pełniejsze oraz zdrowsze.

Nanobrow Lamination Kit – kompletny zestaw do laminacji brwi w domu i salonie kosmetycznym

Wejdź na www.nanobrow.pl i zobacz jego zalety

nanobrow lamination kit

Ile trwa domowa laminacja brwi z Nanobrow?

Z Nanobrow Lamination Kit zajmie Ci to maksymalnie 20 minut, a efekty jednej laminacji utrzymają się na brwiach przez 6 tygodni. To prawie dwa miesiące idealnych, zdyscyplinowanych i pięknie ułożonych brwi, a warto też wiedzieć, że jednym zestawem Nanobrow wykonasz aż do 10 laminacji brwi!

Nanobrow Lamination Kit – na ile zastosowań wystarcza?

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow jest bardzo wydajny. Buteleczki mają sporą pojemność, dlatego – jak już wspomnieliśmy – wystarczą na 10, nawet 12 zastosowań; dzięki temu przez wiele miesięcy możesz cieszyć się pięknymi, wystylizowanymi brwiami. Tym zestawem do brwi możesz w łatwy sposób ujarzmić swoje włoski i poprawić strukturę brwi, które po zabiegu staną się grubsze i pełniejsze. Wiele kobiet docenia też komfort, ponieważ dzięki laminacji brwi wyglądają tak świetnie, że praktycznie nie musisz ich malować… chyba że akurat masz ochotę.

Jak stosować w domu zestaw do laminacji Nanobrow Lamination Kit?

To bardzo łatwe, ponieważ preparaty są ponumerowane. Dlatego zawsze wiesz, który po kolei użyć podczas swojej domowej laminacji brwi DIY. 

  • Jednak zanim przystąpisz do zabiegu, najpierw zrób demakijaż, oczyść i odtłuść brwi. Gdy już są suche i czyste, sięgnij po szczoteczkę i rozczesz włoski, aby produkty dotarły do każdego włoska.
  • Teraz pora na klej. Nałóż go odrobinę na brwi, a po około pół minuty sięgnij po preparat oznaczony cyfrą 1. Nałóż go na włoski pamiętając, aby już w tym kroku zacząć je stylizować czyli zaczesywać nadając im upragniony kształt. Zmyj produkt po pięciu lub poczekaj do ośmiu minut, jeżeli Twoje brwi są wyjątkowo grube i niesforne. 
  • Następnie sięgnij po preparat oznaczony cyfrą 2 i nałóż go podobnie jak poprzedni, również czesząc i układając włoski. 
  • Po upływie 5 lub 8 minut zmyj go wilgotnym wacikiem i przeczesz brwi suchą szczoteczką.

Gotowe: właśnie wykonałaś swoją pierwszą laminację brwi! Prawda, że było łatwo?

Laminacja cienkich brwi

Czy wiesz, że zestaw do liftingu brwi Nanobrow nadaje się także doskonale do laminacji cienkich brwi? Dzięki niemu odpowiednio zaczeszesz i ułożysz włoski tak, ze łuk brwiowy będzie się wydawał grubszy, a brwi nabiorą wyrazu! To doskonała domowa laminacja brwi DIY!

laminacja brwi efekty

Co to znaczy że laminacja brwi zestawem Nanobrow jest semipermanentna?

Oznacza to, że chociaż włoski wystylizowane za pomocą laminacji utrzymają się przez wiele tygodni to nie jest ona trwała np. tak jak tatuaż. Po około 6 tygodniach zabieg laminacji należy powtórzyć, aby podtrzymać efekt zaczesanych, ułożonych brwi. 
Życzymy powodzenia w domowej laminacji brwi z Nanobrow Lamination Kit!