Delicje dla skóry. Kosmetyki oczyszczające twarz Rouge Bunny Rouge.

Oczyszczanie skóry twarzy lub ciała powinno na trwałe wpisać się do codziennej pielęgnacji. Wszak czysta skóra to oznaka zdrowia, piękna i młodości. Jeśli oczyszczanie cery do tej pory kojarzyło ci się z przykrym obowiązkiem, powinnaś poznać nowe kosmetyki do demakijażu marki Rouge Bunny Rouge.

Oczyszczający balsam topiący makijaż Rouge Bunny Rouge

Czy to w ogóle jest możliwe, by balsam topił makijaż? Okazuje się, że tak. Marka Rouge Bunny Rouge wymyśliła taki kosmetyk, który usuwa makijaż przy minimalnym wysiłku ze strony używającej go osoby. Jak to działa? Balsam w kontakcie z ciepłem wytwarzanym przez skórę twarzy topi się, lecz nie znika z jej powierzchni. Po dodaniu wody zaczyna się pienić, a makijaż wodoodporny zostaje usunięty. Skóra staje się świeża, czysta, gładka i nawilżona. Masło kakaowe oraz olejki z rumianku, goździków, eukaliptusa i lawendy łagodzą, zmiękczają i odświeżają skórę twarzy.

Jak stosuje się balsam oczyszczający Rouge Bunny Rouge? Można używać go rano i wieczorem. Nie podrażnia, jest bezpieczny w 100% – jest polecany do każdego typu cery. Kosmetyk nakłada się na suchą tarza i delikatnie masuje palcami. Pozostałości usuwa się za pomocą płatków kosmetycznych, papierowego ręcznika lub chusteczek nawilżających. Może być używany zamiast kosmetyków tonizujących i ściągających.

Delikatnie oczyszczająca woda Rouge Bunny Rouge

Za tą enigmatyczną nazwą skrywa się płyn micelarny. Służy do oczyszczania skóry z resztek makijażu i makijażu wodoodpornego. Nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy. Oprócz demakijażu płyn zapewnia nawilżenie, odświeżenie i złagodzenie. Kosmetyk nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, alkoholu i mydła. Polecany jest do wszystkich rodzajów skóry.

Jak wygląda aplikacja? Płatek kosmetyczny nasącz płynem micelarnym Rouge Bunny Rouge. Kolistymi ruchami masuj skórę twarzy, zaczynając od czoła, a na dekolcie kończąc. Zabieg powtórz dwa razy, by usunąć cały makijaż i zanieczyszczenia. Produktu możesz używać również rano do orzeźwienia twarzy i przygotowania jej do zrobienia makijażu.