Eliksir sześciu olejków – 6 Oil Base od Clareny

olejek-clarena.jpgPielęgnacja domowa z marką Clarena staje się w pełni profesjonalna. Wszystko za sprawą kosmetyków, które oferują najwyższą jakość, najlepsze zestawy skoncentrowanych substancji i działanie ukierunkowane na najpopularniejsze problemy. Taką propozycją jest również wielokierunkowy eliksir na bazie 6 olejów. Jak działa? Jakie ma właściwości? Przeczytaj.

Czy twoim problemem jest nadwrażliwość skóry? Masz cerę naczynkową, która wykazuje skłonność do zaczerwienień? Nie wiesz, w jaki sposób pozbyć się rozszerzonych naczynek i czerwonych zmian skórnych z twarzy? Twoja skóra ma tendencję do łuszczenia się właśnie na twarzy? A może masz nadmiernie wysuszoną lub oznaczoną biegiem lat skórę? Eliksir Clarena 6’Oil Base to właśnie produkt dla ciebie! Wielokierunkowy eliksir Clarena poleca się w pielęgnacji głównie cery suchej, łuszczącej się, dojrzałej lub problematycznej.

Co dostajemy od marki w cenie 74 złotych za 30 ml produktu?

Bardzo wiele. Głównie opracowany ze starannością kompleks naturalnych olejów roślinnych, które dopełniają się i współgrają ze sobą. 6 Oil Base to, jak sama nazwa wskazuje, zestaw sześciu olejów.

Jake oleje wchodza w skład 6’Oil Base?

  1. olej ze słodkich migdałów
  2. olej słonecznikowy
  3. olej z orzechów makadamia
  4. olej z nasion sezamu
  5. olej kukurydziany
  6. oliwa z oliwek

Działanie wielokierunkowego eliksiru na bazie 6 olejków zapewnia poprawę kondycji skóry na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim to olejowy produkt o działaniu regenerującym i ochronnym, któy odbudowuje warstwę hydro-lipidową skóry. Ochrania przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, m.in. niekorzystnych temperatur, siarczystych wiatrów, nadmiernej wilgoci i promieniowania UV. Ochrona to również zasługa naturalnego antyoksydantu, jakim jest witamina E, która blokuje szkodliwe działanie wolnych rodników. To sprawia, że wielokierunkowy eliksir na bazie sześciu olejów jest świetnym produktem anti-age, ponieważ hamuje procesy starzenia się skóry. Clarena 6 Oil Base zapewnia nawilżenie i wygładzenie skóry.