Piankowe paski do koloryzacji włosów podbijają salony na całym świecie!

paski piankowe do koloryzacji włosów

Highlighting Foam Strips marki Colorcuts to profesjonalne piankowe paski do koloryzacji włosów, które zrewolucjonizowały rynek fryzjerski. Używana dotychczas folia aluminiowa powoli staje się przeżytkiem i wspomnieniem lat 90-tych. Z Colorcuts stworzysz salon na miarę XXI wieku!

Highlighting Foam Strips to:

 • 200 sztuk dociętych listków w zbiorczym opakowaniu,
 • Wymiary 10 x 30,5 cm,
 • Prostokątny kształt, który można dowolnie przycinać,
 • Lekki, elastyczny, piankowy materiał (polistyren),
 • Półprzezroczyste tworzywo wysokiej jakości,
 • Eko zamiennik folii aluminiowej,
 • Szybka, komfortowa praca,
 • Wielokrotnego użytku,
 • Wiele kolorów,
 • Minimalne ryzyko zniszczeń,
 • Utrzymanie optymalnej temperatury pasm podczas koloryzacji,
 • Brak podrażnień skóry,
 • Większa wygoda dla klienta.

Colorcuts – doświadczenie i nowoczesność

Marka Colorcuts to specjalistyczne produkty i akcesoria, które ułatwiają pracę w salonach fryzjerskich. Odpowiada na potrzeby profesjonalistów, którzy chcą podążać za stale zmieniającymi się trendami. Colorcuts to marka dla fryzjerów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają pracę w ich salonach, zapewniają komfort klientom, a przy tym nie szkodzą środowisku.

Wybierając Colorcuts, w Twoje ręce trafiają zaawansowane technologicznie produkty, cenione przez specjalistów branży beauty. Funkcjonalne, proste w użyciu, a przy tym niesamowicie skuteczne paski Highlighting Foam Strips podbijają salony na całym świecie!

paski piankowe do pasemek

Highlighting Foam Strips – zaufaj profesjonaliście w koloryzacji

Gotowe, wykonane ze specjalnej termicznej pianki ułatwią pracę każdemu styliście. Cenisz precyzyjną, szybką i bezpieczną koloryzację? Zrezygnuj z folii i zamień ją na profesjonalne paski Highlighting Foam Strips!

Tworzywo, z którego powstają paski w 80% pochodzi z recyklingu i jest eko-zamiennikiem zwykłej folii aluminiowej. Paski są wielokrotnego użytku – jeden pasek możesz prać i używać ponownie Zestaw 200 pasków starcza na co najmniej 600 użyć. Zużyte oddaj do recyklingu.

Paski nie przegrzewają pasm. Utrzymują optymalną temperaturę podczas rozjaśniania i farbowania włosów, minimalizując ryzyko zniszczeń. Dzięki transparentnej strukturze zyskujesz pełną kontrolę nad przebiegiem koloryzacji. Z Colorcuts nic Cię nie zaskoczy, a kolor wyjdzie dokładnie taki, jaki zaplanowałaś. Kilka kolorów pasków pomoże Ci odróżnić kolory użytych farb. Przylepna powłoka utrzymuje pasek na miejscu. Możesz do dowolnie zginać i docinać. Lekka pianka zapewni Ci komfort pracy, a klientom wygodę podczas zabiegu.

Z Highlighting Foam Strips wykonasz: koloryzację klasyczną, kreatywną, rozjaśnianie, ombre, sombre, baleyage, flamboyage, ecaille, refleksy i inne. Tworzywo wzmacnia działanie farb i rozjaśniających, zapewniając równomierną zmianę koloru. Z termicznymi paskami od Colorcuts koloryzacja trwa krócej, a efekty są zachwycające!

Highlighting Foam Strips

Sposób użycia:

 1. Pasek umieść pod pasmem włosów tuż u nasady.
 2. Pasmo pokryj mieszanką koloryzującą.
 3. Samoprzylepny pasek zegnij na pół lub przykryj drugim.
 4. Pozostaw pasmo na odpowiedni czas.
 5. Kontroluj przebieg koloryzacji dzięki przezroczystej strukturze pasków.
 6. Delikatnie ściągnij paski.
 7. Użyte raz umyj i użyj ponownie.

Więcej informacji na stronie producenta – www.colorcuts.mt