Idealny tusz do rzęs? To możliwe! Wystarczy wybrać maskarę od Nanolash

dobry tusz do rzęs

Sięgając po tusz do rzęs, chyba każda kobieta chciałaby, aby dawał on jak najbardziej widoczne efekty. Niestety bardzo trudno jest znaleźć maskarę, która jest w stanie wystarczająco pogrubić cienkie włoski albo wydłużyć te, które są krótkie. Czasami można spotkać się nawet z opiniami, że idealny tusz do rzęs nie istnieje. Nanolash udowadnia, że jest inaczej. W swojej ofercie ma tusze, które pozwalają wydobyć ze spojrzenia maksimum piękna.

Widoczne wydłużenie i uniesienie – tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl

W kontekście wyboru tuszu do rzęs należy zwrócić uwagę na to, że idealny kosmetyk dla każdej kobiety będzie oznaczał coś innego. Wszystko ze względu na to, że nie ma dwóch osób, które miałyby dokładnie takie same włoski. Rzęsy różnie układają się na powiekach. Do tego mogą być krótsze lub dłuższe i być mniej albo bardziej gęste. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia ich koloru.

Dla kobiet, które mają problem z krótkimi rzęsami, odpowiednim kosmetykiem wydaje się być tusz wydłużający. Żeby mógł on zyskać miano idealnego, musi jednak rzeczywiście dawać wrażenie dłuższych włosków, a w większości przypadków kończy się niestety na obietnicy producenta. To jednak nie oznacza, że nie ma maskary, która sprawiałaby, że nawet najkrótsze rzęsy staną się wydłużone. Marząc o takim efekcie wystarczy sięgnąć po kosmetyk, jakim jest Mascara Nanolash Length & Curl.

To niezwykle skuteczny tusz do rzęs wydłużający i podkręcający. Idealny kosmetyk dla kobiet, których naturalne włoski pozostawiają wiele do życzenia. Nadaje im dodatkowej długości, a do tego pięknie je podkręca, przez co rzęsy stają się spektakularnie uniesione. Efekty te nie dość, że są realnie widoczne, to jeszcze trwałe. Utrzymują się nawet przez cały dzień i nie straszne są im przypadkowe potarcia oczu czy pot.

Tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl Maskara zawiera wyciąg z liści zielonej herbaty czy ekstrakt ze świecznika wielokwiatowego. Tak drogocenne składniki wnikają w same cebulki włosów, zapobiegając ich zbyt intensywnemu wypadaniu, a dodatkowo wspierają naturalny proces regeneracji komórek.

Efektowne pogrubienie – tusz pogrubiający Nanolash Volume Up

W przypadku kobiet, które mogą cieszyć się z długich naturalnych rzęs, tusz wydłużający nie będzie kosmetykiem, który da im to, czego oczekują. Większość z nich bowiem marzy nie o dodatkowym wydłużeniu, a o nadaniu im objętości. W odpowiedzi na ich potrzeby, Nanolash w swojej ofercie ma rewelacyjny tusz pogrubiający.

Volume Up Mascara to kosmetyk, który zapewnia maksymalne pogrubienie każdego włoska. To pozwala na idealne podkreślenie oprawy oczu i to u kobiet o każdym typie karnacji. Tak imponujące pogrubienie rzęs sprawia, że maskara ta nadaje efekt profesjonalnego zagęszczenia. Już po kilku pociągnięciach szczoteczką mogą one wyglądać tak, jakby miały o wiele większą objętość.

Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest pielęgnowanie swojego ciała – również jeśli chodzi o same rzęsy. Z tego względu wiele z nich sięga po specjalne odżywki, dzięki którym te są bardziej nawilżone i mniej łamliwe. Nanolash, tworząc formułę swoich tuszów, starał się, aby były one odpowiedzią na wszystkie potrzeby kobiet – również te dotyczące pielęgnacji. W ten sposób postawił na naturalne składniki, które mają działanie kondycjonujące.

Dzięki zawartości wosku ryżowego, wosku karnauba, gumy z akacji senegalskiej czy pantenolu, tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara, a także tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Mascara Nanolash Length & Curl mają właściwości odżywcze. Przy ich regularnym stosowaniu kobiety mogą liczyć na pobudzenie wzrostu nowych włosków, a także wzmocnienie tych już posiadanych. 

Tusz pogrubiający rzęsy Nanolash Volume Up Mascara ma w sobie dodatkowo olej z kiełków pszenicy. To składnik, który intensywnie regeneruje włoski, przez co stają się one z czasem o wiele mniej łamliwe. Ma to ogromne znaczenie pod kątem ich objętości.