Jak dbać o okolice oczu? Krem Toleriane Ultra do pielęgnacji okolic oczu od La Roche – Posay.

O skórę wokół oczu należy dbać tak samo, jak o wrażliwą skórę twarzy lub suchą skórę ciała. Czy wiesz, jak to zrobić? Jeśli nie, to z pomocą przyjdzie ci La Roche – Posay z nowym kosmetykiem, Toleriane Ultra.

Krem La Roche – Posay: dla kogo?

Krem pod oczy La Roche – Posay, Toleriane Ultra, przeznaczony jest do skóry wrażliwej, zaczerwienionej i podrażnionej. Polecany jest także, gdy na skórze pojawią się obrzęki i uczucie swędzenia. Toleriane-UltraMogą używać go osoby noszące soczewki i alergicy. Kosmetyk zamknięty jest w hermetycznej butelce z pompką; opakowanie ma pojemność 200 ml.

Krem Toleriane Ultra: działanie i efekty.

Jak działa nowy krem marki L a Roche – Posay? Nawilża skórę wokół oczu, łagodzi podrażnienia, redukuje obrzęki, zasinienia i opuchnięcia. Krem minimalizuje uczucie szczypania, pieczenia, ściągnięcia, zapobiega przesuszeniom i innym uszkodzeniom skóry okolic oczu. Jest bezpieczny, nie powoduje alergii i nie wywołuje niepożądanych skórnych reakcji. Nie zawiera sztucznych składników oraz konserwantów, parabenów, alkoholu, barwników, lanoliny i środków zapachowych.

Kiedy pojawiają się pierwsze rezultaty? Po około czterech tygodniach skóra staje się gładsza, bardziej promienna. Opuchnięcia i zasinienia znikają. Zmniejsza się także dyskomfort spowodowany ściągnięciem skóry, zmęczeniem i bólem oczu.

Krem La Roche – Posay: aplikacja.

Jak wygląda aplikacja? Krem Toleriane Ultra od La Roche – Posay najlepiej nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę wokół oczu. Można wklepać go opuszkami palców, wykonując jednocześnie mini masaż.