Jak odstraszyć komary? Przydadzą się perfumy Aromaflage.

aromaflage.jpgPrzyznasz, że perfumy odstraszające komary to hit tego lata. Nie dość, że ładnie pachną, to chronią przed bzyczącymi insektami. Dzięki nim możemy bawić się przy ognisku pod gołym niebem lub wybrać się na wieczorny spacer. Owady nie będą nam straszne!

Lato to czas kiedy wybieramy perfumy o delikatnym zapachu.

Rezygnujemy z ciężkich i intensywnych aromatów, które kojarzyły się nam z jesienią lub zimowymi wieczorami. Do sukienek i opalenizny pasować doskonale będą nuty kwiatowe, cytrusowe lub morskie. Otulą naszą skórę przyjemnym i lekkim zapachem. A teraz wyobraź sobie: gdyby twoje perfumy chroniły cię przed komarami? Pomyślisz zapewne, że to niemożliwe. A jednak! Perfumy Aromaflage odstraszają owady i zabezpieczają nas przed ugryzieniami. Możemy być spokojne, że wokół nas nie będą latać żadne naprzykrzające się stworzonka.

Marka Aromaflage ma w swojej ofercie perfumy we flakonikach o pojemności 50 ml, 8 ml oraz 10 ml. W czarnej buteleczce z rysunkiem skorpiona znajduje się płyn z aromatem trawy cytrynowej, drzewa cedrowego, tymianku, drzewa różanego, lawendy, paczuli i kardamonu. Natomiast w białym flakoniku z ważką mamy nuty wanilii, drzewa cedrowego, pomarańczy, paczuli i drzewa sandałowego. Aromaflage oferuje także świeczki, które skutecznie odstraszą komary. Aromatyczne świece możemy postawić przy oknie, aby insekty nie wleciały do domu. W końcu nikt nie lubi, gdy brzęczący owad lata nad uchem.

Ciekawe jest to, że perfumy i świeczki nie zawierają substancji chemicznych i parabenów. Jeden flakonik o pojemności 50 ml wystarcza na około 700 aplikacji. Produkt rozpyla się na skórę szyi, nadgarstków i ramion za pomocą atomizera. Mniejsze opakowania świetnie sprawdzą się w podróży; zmieszczą się do każdej kosmetyczki lub torebki. Skuteczność perfum potwierdzają liczne badania i testy.