Naczynka? To nie problem, gdy jest Nanoil Anti-Redness Face Serum

Jak dbać o cerę naczynkową? Delikatnie! Kosmetykami, które przywrócą jej zdrowie i piękno bez obaw o podrażnienie. Takimi jak Nanoil Anti-Redness Face Serum, czyli nasycone ekstraktami roślinnymi serum stworzone do cery naczynkowej.

Charakterystyka cery naczynkowej

serum do wrazliwej skóry

Wyjątkowo cienka, delikatna i wrażliwa. Taka właśnie jest cera naczynkowa. To jednak nie wszystko. Charakteryzuje się umieszczonymi bardzo płytko naczyniami krwionośnymi, które ze względu na swój brak elastyczności i skłonność do rozszerzania się, pękają, tworząc nieestetyczne „pajączki”.

Co może pogarszać jej stan? Im więcej czynników drażniących, tym większe ryzyko pękania naczynek, pojawiania się zaczerwienienia czy plam na skórze. A cera naczynkowa reaguje gwałtownie na naprawdę wiele rzeczy m.in. temperaturę, nieodpowiednie kosmetyki, suche powietrze, ostre potrawy, alkohol, a nawet silne emocje, które nam towarzyszą. Jest więc wymagająca, również pod względem domowej pielęgnacji.

Jak dbać o cerę naczynkową?

Najważniejsza jest delikatność, więc każdy kosmetyk, który stosujemy do pielęgnacji tego typu cery, musi mieć dobry skład. Nie ma tu miejsca na alkohole, na sztuczne aromaty i barwniki, parabeny, ftalany czy SLS-y. Cera naczynkowa toleruje wyłącznie naturalnie składniki w ilości minimalnej, dobrane w sam raz do jej potrzeb. To dlatego na pytanie o to, jak dbać o cerę naczynkową, najlepszą odpowiedzią jest Nanoil Anti-Redness Face Serum.

Serum Nanoil Anti-Redness

Dlaczego serum do cery naczynkowej Nanoil jest najlepsze? Jest co najmniej kilka powodów. Znaczenie ma tu skład, formuła, stosowanie i przede wszystkim działanie. Czas przyjrzeć się im nieco bliżej.

1 / FORMUŁA

To niezwykle lekkie, wodniste serum, które wchłania się od razu po nałożeniu, nie pozostawiając tłustej warstwy i nie obciążając skóry. To szczególnie ważne, gdy mamy cerę naczynkową, skłonną do podrażnień i wymagającą lekkości. Formuła Nanoil Anti-Redness Face Serum będzie mu pasowała.

2 / SKŁAD

Cera naczynkowa i wrażliwa polubi też skład najnowszego serum od Nanoil. To naprawdę dobrze skomponowany kosmetyk, w którym miejsce składników o nieznanym pochodzeniu i trudnobrzmiących nazwach zajęły naturalne ekstrakty roślinne: z kasztanowca, cyprysa, lipy oraz Boerhavia Diffusa. Do tego coś nawilżającego oraz witamina B3, która wzmacnia naczynka krwionośne i przepis na idealny kosmetyk do cery naczynkowej gotowy.

3 / STOSOWANIE

Nanoil Anti-Redness Face Serum jest przy tym bardzo łatwe w stosowaniu. Dzięki tej lekkości i nasyceniu dobrymi składnikami wystarczy już jedna porcja, aby skutecznie ukoić podrażnienie i wypielęgnować skórę. Przedtem trzeba tylko zrobić demakijaż i oczyścić twarz, żeby ułatwi formule wniknięcie w głąb skóry. Serum nakładamy i rozprowadzamy palcami.

najlepsze serum do cery naczynkowej

4 / DZIAŁANIE

Co osiągniemy, stosując Nanoil Anti-Redness Face Serum regularnie? Przede wszystkim ukojenie. Serum zmniejsza zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Drobne przebarwienia i niedoskonałości znikają, a formuła dzień po dniu niweluje widoczność pękniętych naczynek. Zapobiega też ich ponownemu pękaniu, wzmacniając i uszczelniając naczynia krwionośne. Jeśli stosuje serum do cery naczynkowej Nanoil regularnie, możemy liczyć nie tylko na zmniejszenie podrażnień i poprawę kondycji, ale też wygładzenie, uelastycznienie i wyrównanie kolorytu cery. Z każdym kolejnym użyciem będzie po prostu piękniejsza.

Więcej na www.nanoil.pl