Nanoil Heat Protectant to HIT! Ten spray chroni włosy przed gorącem!

Każda temperatura wyższa niż 40 st. Celsjusza niszczy włosy, ponieważ wyzbywa je wody i powoduje przesuszenie, a co za tym idzie – niszczenie włosów. Dlatego zanim zaczniesz suszyć je suszarką czy prostować – zastosuj specjalny spray termoochronny do włosów. Przedstawiamy najlepszy według naszej redakcji: Nanoil Heat Protectant Spray. Dowiedz się, dlaczego jest hitem w świecie fryzjerów i włosomaniaczek!

Nanoil Heat Protectant Spray – przeznaczenie 

Ten spray termoochronny ma oczywiście jedno główne zadanie: chronić włosy przed wysoką temperaturą i trzeba przyznać, że Nanoil Heat Protectant Spray robi to znakomicie! Dzięki niemu włosy będą chronione nie tylko przed słońcem w upalny dzień czy suszarką, której temperatura może dochodzić nawet do 80 st. Celsjusza, ale także przed prostownicą, jeśli zdarza ci się jej używać. To dlatego, że ten spray termoochronny chroni włosy aż do temperatury 220 st. Celsjusza!

Nanoil Heat Protectant Spray – skład

Ten kosmetyk termoochronny skrywa w sobie składniki, które świetnie chronią włosy przed gorącem – tworzą na powierzchni każdego delikatną, termoochronną tarczę, która zabezpiecza przed ucieczką wody ze struktur włosów. Oznacza to, że włos nie wysusza się nawet przy wysokiej temperaturze. Ponadto ma lekką formułę, więc nie przeciąża włosów i dzięki temu fryzura jest cały czas pełna lekkości.

Ponadto w składzie znajdziesz cenne proteiny, czyli płynny jedwab. Jest on ważny w pielęgnacji włosów, ponieważ magazynuje wodę we wnętrzu, wzmacnia je i zapobiega niszczeniu. Włosy stają się mocniejsze oraz gładsze, ponieważ mają domknięte łuski i intensywny blask.

Nanoil Heat Protectant Spray – działanie

+ CHRONI WŁOSY PRZED GORĄCEM

+ PIELĘGNUJE I POPRAWIA ICH WYGLĄD

+ HAMUJE PUSZENIE I ELEKTRYZOWANIE

+ IDEALNY NA LATO I ZIMĘ

Czy Nanoil Heat Protectant Spray jest dla mnie?

Nanoil Heat Protectant Spray jest dla każdego rodzaju włosów, ponieważ jest lekki i nie zostawia tłustej warstwy ani nie przeciąża włosów. Z tego względu nadaje się do wszystkich typów włosów, o każdej porowatości, grubości, kolorze. Termoochrona dotyczy wszystkich, którzy suszą włosy suszarką, stosują prostownicę lub każde inne urządzenie do stylizacji na gorąco. Ponadto kosmetyk zabezpiecza przed słońcem, więc bierz go na wakacje w tropiki i słoneczną plażę.

Jak stosować Nanoil Heat Protectant Spray?

Stosowanie nie sprawi ci kłopotu i potrwa kilka sekund! Nanoil Heat Protectant Spray wystarczy po prostu rozpylić na umyte, osuszone ręcznikiem włosy tuż przed suszeniem ich suszarką. Możesz też używać tego kosmetyku kilka razy w ciągu dnia – zawsze, gdy czujesz ze włosy potrzebują ochrony, albo zamierzasz spędzić kilka godzin na słońcu.

Gdzie kupić Nanoil Heat Protectant Spray?

Na koniec podpowiadamy, gdzie najlepiej kupić Nanoil Heat Protectant Spray: sprawdź całą ofertę Nanoil na  www.nanoil.pl i zamów spray termoochronny go z dostawą do domu!