Niesamowity Lashcode, czyli tusz do rzęs, który cię zaskoczy!

Najważniejszym kosmetycznym wydarzeniem XX wieku było wynalezienie maskary, czyli tuszu, który nie wymaga rozcieńczania wodą. Dziś od maskar wymagamy zdecydowanie więcej. I mogłoby się wydawać, że nic nie może nas już w makijażu zaskoczyć. A jednak pojawił się Lashcode.

To pierwsza tak dobrze dopracowana maskara, dzięki której codzienny makijaż może być łatwiejszy i znacznie efektowniejszy. Niezależnie od naszych umiejętności i czasu poświęconego na dopracowanie efektu.

Dlaczego Lashcode?

Celem było stworzenie takiego kosmetyku, który udowodni, że makijaż może być prosty, łatwy i przyjemny. Wystarczy znaleźć kod do naszego piękna. Właściwy klucz otwierający drzwi do świata profesjonalnego makijażu. Potrzebne jest jednak indywidualne podejście i dopasowanie się do potrzeb każdej kobiety, bez względu na długość i gęstość jej rzęs, a także ich stan. I to oferuje Lashcode.

Tusz do wszystkiego

Maskara, która spodoba się każdemu. To w ogóle możliwe? Niektórzy sceptycznie podchodzą do uniwersalnych produktów, a jednak Lashcode jest świetnym przykładem, że dobry tusz do rzęs może działać wielozadaniowo, bo sam:

 • wydłuża,
 • podkręca,
 • pogrubia,
 • przyciemnia,
 • pielęgnuje,
 • nadaje objętość.
@lashcode_mascara #lashcode #lashes #mascara #makeupjunkie ♬ O COME EMANUEL – VanRiss

Sekret maskary Lashcode

Co sprawia, że tusz do rzęs Lashcode jest tak zaskakująco dobrym produktem? Wpływ na jego działanie mają dwie rzeczy: formuła i aplikator. Tylko synergia tych dwóch składowych działa na naszą korzyść.

• Jaki aplikator ma tusz do rzęs Lashcode?

Do wygodnego aplikowania przeznaczono silikonową szczoteczkę o prostym kształcie. Jej wielkość, długość i gęstość jest optymalna i ułatwia makijaż niezależnie od kształtu oczu. Elastyczny materiał i specjalne zwężenie na obu końcach aplikatora to kolejna jego pozytywna cecha.

• Jaką konsystencję ma tusz do rzęs Lashcode?

Bardzo duże ułatwienie w kwestii makijażu to również gęstość aksamitnej i nasyconej czernią formuły, która otula każdą rzęsę z osobna. Nie skleja, nie zbiera się w grudki, nie kruszy i nie rozmazuje. Efekt jest dzięki temu bardzo naturalny.

Składniki pielęgnacyjne w Lashcode

Ogromną zaletą Lashcode jest też to, co kryje się w składzie tej aksamitnej formuły. To zestaw najlepszych składników odżywczych, dzięki którym rzęsy mogą się wzmacniać, regenerować, szybciej rosnąć i z czasem nabierać naturalnie bardziej wyrazistego, zdrowszego wyglądu.

 • Witamina E zapobiega starzeniu się rzęs.
 • Arginina pobudza naturalny wzrost rzęs.
 • Prowitamina B5 ochrania rzęsy przed łamliwością.
 • Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy wzmacniają rzęsy.
 • Wyciąg z bajkaliny ochrania rzęsy przed UV.

Malowanie rzęs [wskazówki]

Lashcode to tusz dla wymagających, ale sam nie wymaga wiele. Bardzo ergonomiczny aplikator i odpowiednia konsystencja tuszu sprawiają, że każdy poradzi sobie z perfekcyjnym pomalowaniem rzęs tą maskarą.

Jedna warstwa wystarczy, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt rzęs pełnych objętości, ale Lashcode można nakładać bez ograniczeń. Bez obaw, że sklei rzęsy i popsuje efekt. Każda kolejna warstwa tuszu to bardziej wyraziste rzęsy. Już po drugiej aplikacji oczy są pięknie podkreślone, a rzęsy naprawdę wyraziste i zjawiskowe. Grunt to malowanie rzęs od samej nasady i niezapominanie o krótkich włoskach w kącikach oczu.