Odkryj domowe przedłużanie sztucznymi rzęsami DIY Eyelash Extensions!

zestaw do przedłużania rzęs

Piękne, grube i długie rzęsy to oprawa oczu, o której marzy większość kobiet. Zdarza się jednak, że takiego efektu nie da się osiągnąć za pomocą tuszu do rzęs. Panie mogą zdecydować się na samodzielne przedłużanie rzęs i uzyskać wymarzony efekt. Kiedy więc będzie to dobre rozwiązanie?

Samodzielne przedłużanie rzęs – czy warto?

Nie da się ukryć, że dbanie o naturalne rzęsy i stosowanie odpowiednich kosmetyków może wpłynąć na ich kondycję. Jednak rzadko kiedy istnieje możliwość szybkiego zwiększenia długości i objętości włosków. Panie mogą zdecydować się na trwałe przedłużanie rzęs. Jednak wiąże się to z koniecznością zaakceptowania danego efektu na znacznie dłużej. Nie zawsze będzie to zaletą.

Zdarza się, że panie jednego dnia chcą mieć rzęsy typu Russian Volume, zaś drugiego chcą postawić na względną naturalność. W takim wypadku samodzielne, łatwe przedłużanie rzęs może być jednym z lepszych rozwiązań.

Dzięki kępkom do samodzielnej aplikacji każda z kobiet może wykonać dokładnie taką stylizację rzęs, jaka dopasuje się do danej okazji. Nie trzeba już w pośpiechu umawiać się na wizytę u kosmetyczki czy próbować przyklejać standardowe rzęsy na pasku, które mogą odkleić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji to również dobre rozwiązanie dla pań, które nie są pewne, czy będą dobrze czuły się w przedłużonych rzęsach. Mogą one sprawdzić to w zaciszu własnego domu, a następnie podjąć właściwą decyzję.

zestaw do przedłużania rzęs

Jak samodzielnie przedłużyć rzęsy w domu?

Samodzielne przedłużenie rzęs w domu jest możliwe! Pomogą w tym kępki DIY Eyelash Extensions, które można nabyć samodzielnie lub w zestawie. Jedno opakowanie zawiera 36 kępek w trzech różnych rozmiarach: 10, 12 i 14 mm.

Decydując się na zakup całego zestawu od przedłużania rzęs, panie oprócz kępek Nanolash, otrzymają dodatkowo:

  • bonder – jest to specjalny klej do przedłużania rzęs o pojemności 5 ml;
  • sealer – to produkt, który pomoże w usunięciu lepkiej warstwy powstałej tuż po przedłużeniu rzęs;
  • remover – to produkt do szybkiego i sprawnego usunięcie doczepionych kępek;
  • pęseta do rzęs – ułatwi ich chwytanie i umieszczenie we właściwym miejscu.

Zestaw do przedłużania rzęs zawiera wszystko, co niezbędne od szybkiej i prostej aplikacji rzęs. Co więcej, panie mogą wybrać jeden spośród ośmiu dostępnych modeli kępek DIY Eyelash Extensions.

Przedłużanie rzęs w domu sprowadza się do nałożenia warstwy bondera na całość rzęs, a następnie umieszczenia kępki od spodu rzęs, około 1 mm od linii wodnej. Bonder Nanolash zyskuje lepkość po około 30-60 sekundach i pozwala na solidne przymocowanie kępki.

Jak długo można nosić samodzielnie przedłużone rzęsy?

Kępki do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash mają niewątpliwą zaletę – panie mogą je założyć i zdjąć dokładnie wtedy, kiedy mają na to ochotę. Producent wskazuje na to, że jedna aplikacja może utrzymać się nawet do 5 dni. Jednak za pomocą removera można zdjąć kępki DIY Eyelash Extenstions nawet tego samego dnia.

zestaw do przedłużania rzęs

Rzęsy do samodzielnej aplikacji Nanolash DIY Eyelash Extensions – podsumowanie

Kępki DIY Eyelash Extensions są przysłowiowym strzałem w dziesiątkę dla kobiet niezdecydowanych lub zmęczonych ciągłymi wizytami u kosmetyczki. Cechuje je prosta aplikacja – do wykonania w warunkach domowych, a także wysoka jakość produktu.

Dzięki możliwości wyboru modelu są to świetne, sztuczne rzęsy zarówno na co dzień jak i na wyjątkowe okazje. Panie mogą dowolnie stylizować kępki do momentu, w którym uzyskany efekt je zadowoli.

Przedłużanie rzęs kępkami w domu pozwoli także na oszczędność czasu. Jedna aplikacja zajmuje średnio 10 minut. Tylko tyle wystarczy, by osiągnąć spektakularny efekt, który może się utrzymać nawet do 5 dni. Kępki DIY Eyelash Extensions są produktem, który może odmienić spojrzenie w prosty i przyjemny sposób!