Odmienione rzęsy w kilka minut bez obciążania? Zestaw Nanolash Lift Kit jest tego gwarancją!

zestaw do laminowania rzęs

Tusze, zalotki, a także rzęsy na pasku – wszystkie metody są przeznaczone do poprawy wyglądu rzęs, jednak tuż po demakijażu cały efekt znika. Co więcej, z każdą kolejną warstwą maskary, stan rzęs może się znacznie pogorszyć. Nanolash Lift Kit to sposób na zmianę ich wyglądu i regenerację bez jednoczesnego obciążania. Co warto o tym zestawie wiedzieć?

Nanolash Lift Kit, czyli zestaw do liftingu i laminacji włosków – co pozwoli osiągnąć?

Rzęsy z natury są cienkimiwłoskami, które zdobią powieki. Ich cykl życia wynosi od 3 do 4 miesięcy. Po tym czasie włosek samoistnie wypada, a w jego miejsce pojawia się nowy. Jest on również krótki i cienki co pozostałe. To właśnie dlatego panie w naturalny sposób prawdopodobnie nigdy nie osiągną satysfakcjonującego wachlarza rzęs.

Warto wskazać na to, że różnorodne preparaty aplikowane na włoski mogą dodatkowo je osłabić i sprawić, że zaczną one wypadać. Często więcej uwagi poświęcone jest malowaniu rzęs, zamiast skupieniu się na ich właściwej pielęgnacji. Jednak dziś sytuacja ta może się diametralnie zmienić.

Marka Nanolash, która w przemyśle kosmetycznym jest świetnie znana, wypuściła na rynek zestaw do liftingu i laminacji rzęs – Nanolash Lift Kit. Zgodnie z opiniami większości kobiet w sieci, za pomocą tego zestawu można przeprowadzić zabieg nieobciążający rzęsy, we własnym zaciszu domowym. Efekty będą dosłownie takie same.

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash ma przede wszystkim:

  • odbudować strukturę włosków i je dogłębnie zregenerować;
  • wydłużyć rzęsy;
  • pogrubić włoski;
  • wyraźnie je podkręcić.

Jak więc widać, korzystnych aspektów laminacji rzęs w domu jest niezwykle wiele.

lifting rzęs produkty

Jak korzystać z zestawu Nanolash Lift Kit?

Skoro laminacja rzęs ma być przeprowadzona w warunkach domowych, to naturalnie nie może być ona skomplikowana. Warto w pierwszej kolejności zapoznać się ze składem zestawu Nanolash Lift Kit. Znajdują się w nim:

  • 3 preparaty do liftingu rzęs – 10 saszetek po 0,5 mililitra;
  • klej Lift Lash Glue – o pojemności 5 mililitrów;
  • silikonowe wałeczki – 3 pary w rozmiarze S, M oraz L;
  • pozostałe akcesoria w tym aplikatory.

Ciekawostką jest fakt, że preparaty są oznaczone kolejnymi numerami. Jest to podpowiedź, w jakiej kolejności należy je aplikować. Co więcej, jeden zestaw pozwala na wykonanie liftingu rzęs aż 10 razy. Jego wydajności nie można więc nic zarzucić.

Samo wykonanie aplikacji nie jest wymagające, a wszystko dokładnie opisane jest w instrukcji dołączonej do zestawu. Kluczem okazuje się dokładne oczyszczenie rzęs, by umożliwić przenikanie składników odżywczych zawartych w preparatach Nanolash.

Kolejno, po przymocowaniu silikonowych wałeczków dziewczyny muszą nanosić preparaty na włoski, pamiętając o tym, że:

  • każda warstwa powinna być nałożona po usunięciu poprzedniej;
  • preparaty powinny pozostać na rzęsach przez około 7-10 minut.

Po upływie wyznaczonego czasu wystarczy jedynie delikatnie usunąć silikonowe wałeczki z powieki. Efekty laminowania rzęs w domu będą widoczne gołym okiem. Co więcej, producent deklaruje, że utrzymują się one przez 8 tygodni. Zaznacza on jednak, że wszystko zależy od wyjściowej kondycji rzęs. Jeśli włoski są mocno zniszczone, wówczas rezultat może utrzymać się nieco krócej. W miarę odbudowy rzęs czas ten powinien się jednak systematycznie wydłużać.

laminacja rzes zestaw

Nanolash Lift Kit – czy warto się zdecydować na domowy lifting rzęs?

Laminowanie rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit jest wyjątkowo proste. Dziewczyny muszą poświęcić jedynie kilka chwil, by odbudować, wydłużyć, podkręcić i pogrubić swoje rzęsy. Co więcej, efekt zabiegu jest długotrwały. Przez ten okres spokojnie będzie można zapomnieć o zalotce.

Zestaw do liftingu rzęs od Nanolash jest profesjonalny, a preparaty reprezentują jakość premium. Z pewnością warto dać sobie szansę na regenerację włosków i nadanie im pożądanego kształtu. To pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także cenny czas o poranku.