Pat&Rub: olejek rozświetlający Sun Fun.

Słoneczną zabawę funduje nam marka kosmetyków ekologicznych Pat&Rub. Tuż przed latem powraca olejek rozświetlający Sun Fun. Jest to jeden ze sposobów na to, by jak najdłużej zatrzymać słońce na swojej skórze.Pat&Rub olejek rozświetlający Sun Fun

Olejek znajduje się w szklanej zakręcanej butelce o pojemności 100 ml.

Przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyk nanosi się na wybrane partie ciała, delikatnie je masując. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelkę. Olejek jest dość gęsty, choć ciągle zachowuje swoją płynność. Zawiera bardzo dużo złotych drobinek, które nadają niesamowity połysk skórze ciała. Kosmetyk posiada świeży, lekko słodki zapach. Dobrze rozprowadza się na powierzchni skóry, delikatnie ją brązuje i jednocześnie mocno rozświetla. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dodatkowo olejek Pat&Rub nawilża, wygładza i odżywia skórę ciała.

Olejek rozświetlający Pat&Rub to kosmetyk ekologiczny. Co to oznacza? Wszystkie składniki posiadają certyfikaty jakości, a kosmetyk nie zawiera sztucznych substancji, barwników, parabenów i silikonów. W olejku znajdziemy natomiast: owocowe olejki, minerały i substancje natłuszczające pochodzenia naturalnego. Olejek z oliwek, jojoba, babassu, z pestek winogron i słonecznikowy nawilżają, regenerują, wygładzają i uelastyczniają skórę ciała. Krzemionka i mika wygładzają i rozjaśniają powierzchnię skóry oraz odpowiadają za połysk i blask. W kosmetyku znajdują się także substancje czynne, które natłuszczają skórę oraz witamina E, łagodząca podrażnienia i opóźniająca procesy starzeniowe skóry. Perfumy użyte w olejku Pat&Rub są substancjami naturalnymi.