Perfekcyjny makijaż brwi z Nanobrow Lamination Gel. Poznaj go bliżej!

nanobrow lamination gel kolory
Makijaż brwi jest najlepszą oprawą oczu i podkreśleniem głębi spojrzenia. Aby ułożyć niesforne włoski i sprawić, by zawsze były w nienagannym stanie, zastosuj Nanobrow Lamination Gel. Nadanie odpowiedniego kształtu brwiom doskonale je upiększa, a nawet może zmienić rysy twarzy.

Nanobrow Lamination Gel – żel specjalnie dla Twoich brwi

Żel do brwi Nanobrow występuje w czterech wariantach kolorystycznych, więc z pewnością dobierzesz odpowiedni do typu Twojej urody. Wygodna szczoteczka w formie spiralki z łatwością wyczesuje nawet najbardziej problematyczne, trudno dostępne włoski, abyś mogła cieszyć się wyjątkowym kształtem swojego łuku brwiowego.

Nanobrow Lamination Gel

Dostępny w kolorach:

Nanobrow Lamination Gel:

  • stylizuje i podkreśla naturalny kształt brwi,
  • dyscyplinuje włoski na 24 godziny,
  • uwydatnia piękno łuku brwiowego,
  • dodatek oleju rycynowego odżywia i dodaje połysku.

Poznaj wyjątkowy żel do brwi Nanobrow!

To koloryzujący lub transparentny kosmetyk w formie maskary, który dopasujesz do swoich potrzeb. Stworzony do tego, aby zadbać o Twoje brwi i elegancko je wystylizować. Dzięki niemu osiągniesz spektakularne efekty – idealnie ułożony łuk brwiowy będzie wyglądał jak po laminacji przez 24 godziny!

Nanobrow Lamination Gel jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy, że nabierzesz odrobinę żelu na wygodną spiralkę i uczeszesz brwi tak, jak lubisz. Nadmiar preparatu nie zbiera się na włoskach i nie pozostawia po sobie ani śladu, poza efektownym makijażem brwi.

Dodatek oleju rycynowego pogrubia i przyciemnia włoski, dodając im objętości i naturalnego blasku. Zyskają one cenną ochronę przed zniszczeniami i uszkodzeniami. Szybko zauważysz, że stały się grube, gęste, lśniące i rosną znacznie szybciej niż przedtem.

żel do stylizacji brwi

Stwórz makijaż brwi, jakiego pragniesz

Nanobrow Lamination Gel możesz stosować samodzielnie lub łącząc go z innymi kosmetykami z serii Nanobrow. Wszystkie sprawdzają się idealnie, więc z łatwością wybierzesz odpowiedni dla siebie! Żel do brwi doskonale utrwala już pomalowany łuk brwiowy. Możesz być spokojna o efekty!

Z żelem do brwi Nanobrow ułożysz je dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Szybko staniesz się profesjonalistką w tej dziedzinie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na mozolne dorysowywanie włosków. Makijaż będzie sprawiał Ci przyjemność, a spektakularnie ułożone brwi poprawią humor każdego dnia.

Silikonowy, precyzyjny aplikator dociera nawet do najmniejszych włosków. Nie musisz się martwić, że będzie widać ubytki. Preparat nie skleja brwi i nie gromadzi się na nich w nadmiarze. Dyscyplinuje nawet najbardziej niesforny łuk brwiowy. Sprawdzi się u każdego, niezależnie od tego, jakiej grubości i gęstości są jego brwi.

Postaw na Nanobrow Lamination Gel!

Żel do brwi Nanobrow możesz stosować zarówno w dziennym, jak i wieczorowym makijażu. Niezwykle prosta aplikacja kosmetyku pozwoli Ci bawić się makijażem i czerpać z niego największą przyjemność. Nałóż na spiralkę odrobinę żelu i zaczesz włoski zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Dla mocniejszego efektu możesz najpierw uczesać je w kierunku przeciwnym, a dopiero później nadać im kształtu.

Wybierz wersję transparentną, aby nadać brwiom pięknego kształtu i delikatnie je utrwalić, lub wersję kolorową, aby nadać włoskom pięknego, intensywnego odcieniu i wypełnić luki. Stosuj żel zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę – to 100% gwarancja doskonałego efektu!