Poleć z dr Ireną Eris na Tahiti. Nowe kosmetyki do domowego SPA.

Kolorowe, pachnące i luksusowe. Właśnie takie są nowe kosmetyki dr Ireny Eris z serii Tahiti. Wspaniale nadają się do domowego SPA.

Nowa seria kosmetyków dr Ireny Eris, SPA Resort Tahiti, to trzy kolorowe produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Irena-Eris-TahitiPolecane są osobom w każdym wieku i posiadającym każdy rodzaj skóry. Kosmetyki zamknięte są w słoiczkach i tubce z wielobarwną etykietką. Pojemność każdego z nich wynosi 200 ml.

Kosmetyki z linii SPA Resort Tahiti od dr Ireny Eris

Balsam do ciała z serii Tahiti zapewnia nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie skóry. Zawiera kwas hialuronowy (intensywnie nawilżający i wygładzający składnik), ekstrakt z orchidei, natłuszczające i odżywcze masło Shea, witaminę E, która nadaje skórze gładkość i miękkość, a także rozświetlające drobinki perłowe (te dodatkowo rozjaśniają skórę). Niewielką ilość balsamu nanosi się na skórę, masując ją. Aplikację powtarza się rano i/lub wieczorem.

Balsam samoopalający dr Ireny Eris daje skórze zdrową i ładną opaleniznę. Kosmetyk zawiera wyciąg z orchidei i błyszczące drobinki perłowe. Balsam należy równomiernie rozsmarować na całym ciele, a po aplikacji umyć dłonie. Przed naniesieniem kosmetyku i dla lepszego efektu, można wykonać peeling. Balsam pozostawia na skórze lekką, złocistą opaleniznę.

Peeling oczyszczający wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, zapewnia uczucie relaksu. Zawiera rozświetlające drobinki, wyciąg z orchidei i perły oraz betainę. Ten ostatni składnik odpowiada za ujędrnienie i nawilżenie skóry ciała.

Wszystkie kosmetyki serii SPA Resort Tahiti dr Ireny Eris świetnie wpisują się w letnią atmosferę. Promienie słońca i drobinki rozjaśniające z produktów dodadzą blasku twojej skórze.