Zmęczona cera woła o pomoc? Ratunkiem jest kolagenowe serum Nanoil

Zmęczona twarz nie służy urodzie. Ziemista cera, opadnięte policzki i zmarszczki nie podkreślają naturalnego piękna. Pozbawiona blasku, zszarzała cera to znak, że skórze brakuje nawilżenia i odżywienia, za które odpowiedzialny jest kolagen. Można skutecznie zawalczyć o wypoczęty wygląd, dostarczając skórze wysokiej dawki kolagenu w Nanoil Collagen Face Serum.

Serum kolagenowe

Coraz większe tempo życia ma swoje zalety, ale nie pozostaje bez znaczenia dla stanu naszej skóry. Pośpiech, stres, zanieczyszczenie powietrza, zła dieta, wreszcie – brak czasu na kompleksową pielęgnację mogą przyczynić się do tak zwanej zmęczonej cery. Co to właściwie znaczy? 

ZMĘCZONA SKÓRA TWARZY – OBJAWY I PRZYCZYNY 

Niektóre panie wyglądają ciągle, jakby były niewyspane, chociaż nie mają wcale za sobą ciężkiej nocy. To syndrom zmęczonej skóry twarzy. Charakteryzuje go ziemista cera o szarawym kolorycie, matowa, z odstającymi skórkami. Skóra przybiera ziemisty odcień, bo traci zdolność regeneracji i słabo radzi sobie ze złuszczaniem starego naskórka. Twarz bywa opuchnięta, przez co owal twarzy zaczyna się zmieniać. Brak elastyczności cery zdradzają opadające policzki. Na takiej skórze wyraźnie widać pory i przebarwienia. 

Przyczyną zmęczonej twarzy jest brak nawilżenia, za które odpowiedzialna jest między innymi mała ilość kolagenu. To idealna baza dla powstawania zmarszczek oraz pogłębiania zmarszczek mimicznych. 

KOLAGEN NA ZMĘCZONĄ SKÓRĘ TWARZY 

Dostarczenie skórze odpowiedniej ilości kolagenu i innych substancji odżywczych, także tych odpowiedzialnych za zatrzymanie wilgoci i powstrzymanie procesów starzeniowych, to absolutny numer jeden na drodze do wypoczętego wyglądu. Dobre serum z wysoką dawką kolagenu zapewni regenerację cery. Kolagen w formie hydrolizowanej zawarty w Nanoil Collagen Face Serum wnika łatwiej i szybciej, odbudowuje włókna kolagenowe odpowiedzialne za elastyczność skóry, zapewnia jej jędrność i właściwe napięcie. Ta substancja, zwana „białkiem młodości” to szybki sposób na wzmocnienie cery poprzez pobudzenie jej naturalnych procesów odnowy. Dzięki temu w skórze jest odpowiedni poziom wilgoci, a substancje odżywcze docierają do wszystkich jej komórek. 

Serum kolagenowe – regeneracja skóry

SERUM Z KOLAGENEM – JAK DZIAŁA NA SKÓRĘ? 

Nanoil Collagen Face Serum to kosmetyk z kolagenem, który stopniowo uwalnia swoje długotrwałe działanie. Skuteczne efekty kuracji zapewnia aplikacja preparatu dwa razy dziennie. Duża butelka z kroplomierzem to łatwość stosowania i wydajność. Serum nakłada się dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę. 

Pierwszą, widoczną gołym okiem zmianą w stanie skóry jest jej dogłębne nawilżenie. To zasługa także kolejnego składnika serum Nanoil, którym jest silny emolient, ekstrakt z drzewa Tara. Jego dodatkową właściwością jest zapobieganie transepidermalnej utracie wody z naskórka. 

Długotrwała poprawa wyglądu i kondycji skóry to także zasługa umieszczonego w serum ekstraktu z alg Nori. Substancja zawiera witaminę C, wspomagającą syntezę kolagenu. Jest też naturalnym filtrem przeciwsłonecznym o wysokiej mocy

Serum kolagenowe Nanoil świetnie wygładza zmarszczki, także głębokie. Regularne stosowanie kosmetyku pozostawia skórę wypoczętą, wyraźnie młodszą i odporną na działanie wolnych rodników. 

Szczegółowe informacje o dostępnych kosmetykach Nanoil, promocjach i sposobie dostawy znajdziecie na stronie internetowej marki, www.nanoil.pl.