Zrób sobie teatralny makijaż. Puder rozświetlający Glamour Glow marki Kryolan.

Puder rozświetlający Glamour Glow marki KryolanKosmetyki marki Kryolan

Marka Kryolan zajmuje się produkcją kosmetyków i akcesoriów przeznaczonych do charakteryzacji, pielęgnacji i koloryzacji. Produkty są wykorzystywane w garderobach teatrów, za kulisami produkcji filmowych i teatralnych oraz na backstage’u pokazów mody. Kryolan cieszy się dużą popularnością również wśród miłośniczek profesjonalnego makijażu, stylistów, makijażystów i wszystkich tych, którzy na co dzień wykonują makijaż do pracy lub na imprezę.

Co nowego od Kryolan?

Kryolan cały czas powiększa swoja ofertę, dbając jednocześnie o jakość i różnorodność swoich kosmetyków. Tym razem charakteryzatorom i osobom ceniącym sobie profesjonalny makijaż, proponuje puder rozświetlający Glamour Glow.

Kosmetyk został sprasowany i włożony do metalowego pudełeczka. W środku opakowania znajdziemy lustereczko i kieszonkę (umieszczoną pod pojemnikiem z pudrem; kieszonka posiada kilka dziurek – jest przewiewna), w której możemy schować aplikator – pędzelek. Całość zapakowana jest w srebrne kartonowe pudełko z ilustracją maski – znakiem scenicznego przeznaczenia produktu. Waga pudru rozświetlającego wynosi 10 gramów.

Puder rozświetlający Kryolan łatwo rozprowadza się na twarzy, nie tworzy palm i smug; przecież twarz aktora musi pozostać nieskazitelna. Kosmetyk lekko nabłyszcza, dodaje skórze zdrowego i promiennego wyglądu. Pudrem można modelować twarz, nakładając go na wybrane jej części. Jednak kosmetyk ten może posłużyć nam do makijażu oczu. Jeżeli położymy go pod łuk brwiowy, w wewnętrznym kąciku oczu i tuż pod nimi, optycznie powiększymy i otworzymy oko.

Puder Glamour Glow marki Kryolan dostępny jest w pięciu odcieniach: Plush Peach, Natural Tan, Salsa, Blush Mauve, Pale Tan. Ostatni odcień posiada właściwości nabłyszczające; pozostałe są klasycznymi rozświetlaczami.